Елеватор

На в’їзді у Кропивницький «Кернел» відкрив паркінг для вантажних авто

У Кропивницькому агрохолдинг «Кернел» відкрив цілодобовий безкоштовний паркінг для вантажівок, який має розвантажити місто від великогабаритного транспорту.

Як повідомила пресслужба компанії, паркінг площею понад 2 га розташовано на в’їзді до Кропивницького. Одночасно на ньому можуть перебувати до 80 вантажних автомобілів.

Завдяки будівництву паркінгу робота з перевізниками стала більш організованою та оперативною, спрощено рух легкового транспорту в місті, збільшилися об’єми приймання сировини на Придніпровському олійноекстракційному заводі.

«Водії можуть не хвилюватися за вантаж, адже на стоянці встановлені камери відеоспостереження. Крім того, на пропускному пункті працює диспетчер. Водіїв завчасно повідомляють, коли їм потрібно заїжджати на завод для вивантаження», – розповів керівник відділу забезпечення автотранспортом «Кернела» Валерій Влас.

В компанії зазначили, що і надалі інвестуватимуть у розвиток інфраструктури України. Такі ж паркінги компанія вже будує в Чорноморську Одеської області та Старокостянтинові Хмельницької області.

Читайте також: Побити власний рекорд: «Кернел» має намір у 2020/21 МР збільшити експорт зерна на 20%