Елеватор
Головне:
Елеватор

Кредитні кошти від ЄІБ «Аграрний фонд» спрямує на реконструкцію державних КХП

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між АТ «Аграрний фонд» та проектом  «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» кошти Євпропейського інвестиційного банку будуть використані в тому числі  для розвитку ланцюгів створення доданої вартості з вирощування та переробки зернових та олійних культур й модернізації інфраструктури державного сектору.

За словами в. о. голови правління АТ «Аграрний фонд» Богдана Банчука, таке співробітництво дасть можливість залучити значні ресурси для розширення виробничих потужностей, повідомляє пресслужба компанії.

«Зокрема, анонсована передача в управління комбінатів хлібопродуктів для забезпечення продовольчої стабільності дозволила б направити необхідні ресурси на їх модернізацію. Такі інвестиції дадуть можливість підвищити рівень економічної ефективності державних КХП і як результат – посилять роль держави в забезпеченні продовольчої безпеки країни», – зазначив Богдан Банчук.

Нагадаємо, проєкт «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» передбачає виділення Україні 400 млн євро, до 30% з яких можуть бути спрямовані на підтримку інфраструктури державного сектору.

Читайте також: Аграрний фонд починає роботу над спільним з ЄІБ проєктом фінансування агробізнесу

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ