Елеватор
Головне:
Елеватор

«Агропродсервіс» планує масштабну реконструкцію Козівського елеватора

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Елеватори компанії «Агропродсервіс» в поточному сезоні працюють у штатному режимі. Єдиним непередбачуваним моментом у їх роботі була необхідність сушіння кукурудзи, повідомляється на сайті агровиробника.  

«Якщо минулого сезону вологість кукурудзи становила 22–23 %, то  поточного  – у середньому 30 %. А отже, додаткові затрати пішли на досушування зерна. Благо, що частину газу змогли купити ще за дешевшу ціну», – розповів генеральний директор «Агропродсервісу» Андрій Баран.

У Яструбовому («Галицька зернова компанія») після успішно проведеної реконструкції елеватор успішно завантажує зерном маршрутні состави. Ритмічно працює Козівський елеватор.

«У 2021 році ми плануємо провести масштабну реконструкцію на Козівському елеваторі, яка буде пов’язана зі збільшенням продуктивності роботи, з очищенням і вивантаженням зерна і, звичайно, з поліпшенням  екологічних параметрів, оскільки він розташований в межах населеного пункту. Якщо нам вдасться провести таку реконструкцію, то зможемо переробляти і своє зерно, і надавати послуги іншим агропідприємствам і фермера», – зазначив Андрій Баран.

Також він повідомив, що насіннєвий завод «Агропродсервісу» у 2020 році виробив трохи більше, ніж 18 тис. тонн високоякісного насіння, що дозволило компанії повністю забезпечити власні потреби і виконати партнерські договори на вирощування насіння для інших компаній. А це понад  півтори сотні підприємств різних форм власності в  усій Україні.

Читайте також: «Агропродсервіс» зібрав рекордний урожай кукурудзи у 2020 році

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ