Елеватор

«Кернел» наполовину збільшив перевалку зерна на морських терміналах

Трансгрейнтермінал в морському порту “Чорноморськ”

Власні морські термінали агропромислової компанії «Кернел» за підсумками першого кварталу 2020/21 фінансового року (липень – червень) збільшили сумарний обсяг перевалки в порівнянні з відповідним періодом минулого ФР на 56%, або на 673,4 тис. тонн – до 1,868 млн тонн.

Про це свідчить квартальний звіт холдингової компанії групи Kernel Holding SA (Люксембург), пишуть «Порти України».

Згідно з документом, зростання показника вдалося досягти завдяки збільшенню обсягів перевалки на новому експортному терміналі «Трансгрейнтермінал» в морському порту «Чорноморськ».

Раніше компанія поставила за мету збільшити в 2020/21 ФР сумарний обсяг перевалки зернових вантажів через власні морські термінали в річному порівнянні на 35% – до 9 млн тонн.

 «Кернел» володіє зерновими терміналами «Трансбалктермінал» і «Трансгрейнтермінал» в морському порту «Чорноморськ». Компанія збільшила річну потужність «Трансбалктермінала» до 4 млн тонн і планує в кінці 2020 року завершити будівництво «Трансгрейнтермінала» річною потужністю 5 млн тонн.

У вересні 2019 року АМПУ і «Кернел» підписали договір про взаємодію, який передбачає інвестиції в розвиток інфраструктури порту «Чорноморськ» на суму понад 3 млрд грн.

Читайте також: Власні вагони-зерновози зекономили «Кернелу» 25 мільйонів доларів