Елеватор

Співробітники Старокостянтинівського ОЕЗ пройшли навчання із фахівцями Buhler

На Старокостянтинівському олійноекстракційному заводі, де використовується велика кількість обладнання Buhler, представники компанії-виробника Тобіас Спігель і Вернер Баумлер провели триденне навчання для співробітників нового підприємства.

Про це повідомляє пресслужба Kernel, до складу якого входить ОЕЗ.

У компанії нагадали, що  Kernel співпрацює з 80 країнами світу й намагається максимально переймають досвід в іноземних колег та виробників обладнання.

Під час навчання було охоплено широкий спектр тем на практиці, користуючись потужностями виробництва. А також скористалися симулятором, щоб отримати досвід у безпечному віртуальному середовищі.

«Курс пройшли наші оператори та інженери, які працюватимуть з сушарками та зерноочисними машинами, і заступники з виробництва. Дізнавалися нове представники різних підприємств Kernel. Ми вразили німецьких колег масштабами Старокостянтинівського ОЕЗ. А вони ділилися корисними знаннями», – зауважили у пресслужбі.

Нагадаємо, чистий прибуток «Кернел» збільшився у 3,3 рази. Раніше ми повідомляли, що «Кернел» спрямував майже 200 млн грн на протидію Covid-19 та соціальні проєкти громад.