Агрономія
Головне:
Агрономія

Vitagro Partner оголосив про акцію на насіння соняшнику

6 квітня стартувала акція на насіння соняшнику MAS 83.SU «Кошик успіху та прибутку» від ексклюзивного дистриб’ютора насіння Vitagro Partner.

Про це AgroTimes повідомили в ТОВ «VITAGRO PARTNER».

«Соняшник MAS 83.SU має прекрасну здатність до адаптивності для ранньої групи з високим потенціалом врожайності та придатний до широкого спектру технологій вирощування», – зазначають у компанії.

Насіння радять висівати із нормою 75 тис. насінин/га або 1 п.о. на 2 га. (1 п.о. складає 1 мішок та містить 150 тис. насінин +/-1%).

Купуючи 30 п.о. насіння соняшнику MAS 83.SU можна отримати в подарунок:

  • стимулятор росту коріння широкого спектру культур Мікоризант MycoFix, що вироблений на основі мікоризного гриба Glomus intraradices;
  • фунгіцид Ксеон® Bayton – препарат профілактичної та лікувальної дії від комплексу хвороб (цимоксаніл, 250 г/кг + металаксил, 100 г/кг);
  • мікродобриво EnerGreen Premium B – водний розчин Боретаноламіну, розроблений для корегування дефіциту елементу в ключових фазах на всіх культурах.

Відзначають, що доставка акційного набору здійснюється за рахунок компанії VITAGRO PARTNER.

Акція діє з 06.04.2021 до 07.05.2021 на території областей України: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Контактний телефон
+38067 482 64 01