Агрономія

Урожайність пшениці та ячменю з фунгіцидом Міравіс® Нео зростає на 500-700 кг/га

Інноваційний фунгіцид Міравіс® Нео від компанії «Сингента» має найширший спектр дії для захисту від хвороб пшениці та ячменю. Як показали досліди, урожайність цих двох культур за застосування Міравіс® Нео зростає на 500-700 кг/га, порівняно з іншими елементами технології захисту.

Про це йдеться у статті «Перемогти у битві за врожай».

Фунгіцид ефективний від таких агресивних хвороб пшениці та ячменю як піренофороз, різні види плямистості (сітчаста, темно-бура, смугаста), фузаріоз та септоріоз.

«Це інноваційний продукт, що дає нові можливості для збільшення врожайності пшениці та ячменю. І це перший продукт в Україні і світі, що контролює такий широкий спектр хвороб на пшениці і ячмені», – зазначив регіональний технічний експерт (Захід) компанії «Сингента» Стас Горпинюк.

Препарат зареєстрували в листопаді 2021 року, а нині він уже доступний на українському ринку. Нещодавно компанія здійснила перші його поставки в господарства. 

«Навіть в умовах війни ми намагаємося бути максимально ефективними на українському ринку і підтримувати аграріїв. Так, саме українські фермери одними з перших у світі отримали до використання унікальний інноваціний препарат Міравіс® Нео», – додав Стас Горпинюк.