Агрономія

Цифровий сервіс Cropio трансформується у платформу Cropwise Operations

Syngenta Group зробила наступний крок у своїй глобальній цифровій стратегії та об’єднала цифрові сервіси компанії під єдиним монолітним брендом — платформою Cropwise. Тому Cropio стає тепер Cropwise Operations — системою управління сільськогосподарським виробництвом з розширеним функціоналом, простою і зручною інтеграцією з іншими продуктами Cropwise, а також глибокою агрономічною експертизою.

Про це AgroTimes повідомляє Syngenta Group.

Андрій Андрійчук
керівник проєкту Cropwise Operations у регіоні EAME

За словами Андрія Андрійчука, керівника проєкту Cropwise Operations у регіоні EAME, користувачі системи у 50 країнах матимуть зручний доступ до найкорисніших для своїх господарств функцій усіх цифрових рішень Cropwise без необхідності переносити дані з однієї системи в іншу та налаштовувати десятки нових облікових записів.

Сільгоспвиробники отримають більше нових і удосконалених функцій системи, розроблених з урахуванням користувацького досвіду, зібраного з десятків мільйонів гектар землі, що перебувають під моніторингом.

Зокрема, уже в цьому сезоні будуть доступні нові інструменти скаутингу, аналізу продуктивності полів, прогнози захворювань і стадій росту рослин та багато інших можливостей.

Артем Раков
керівник Підрозділу розвитку
бізнесу цифрової агрономії в Україні,
компанії «Сингента»

«Cropwise стає активним помічником у веденні сільського господарства, — зазначив Артем Раков, керівник Підрозділу розвитку бізнесу цифрової агрономії в Україні, компанії «Сингента». — Аграрії матимуть доступ до агрономічної експертизи від найкращих експертів галузі з усього світу — новий модуль системи Agri-intelligence об’єднує функціонал, який допомагає автоматизувати та підвищити ефективність прийняття агрономічних рішень: планування збору врожаю, десикації, управління ризиками на полях тощо».

Нагадаємо, Syngenta приєдналася до Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA). Раніше повідомлялося, Syngenta застосує технології штучного інтелекту Insilico Medicine для ЗЗР.