Агрономія
Головне:
Агрономія

Підрахували економічний ефект внесення Граундфікс®

Витрати на внесення ґрунтового біопрепарату Граундфікс®, за підрахунками агрономів консультантів БТУ-ЦЕНТР, становлять 375 грн/га (для ріпаку) і 625 грн/га (для пшениці).

Фосфор калій мобілізуючі бактерії посприяли зростанню продуктивності озимих культур на дослідних ділянках виробничих випробувань.

Зокрема, як повідомили AgroTimes у компанії БТУ-ЦЕНТР, фосформобілізатори, внесені з КАС забезпечили приріст урожайності ріпаку озимого до 5,0 ц/га, пшениці – до 5,3 ц/га, жита – до 2,2 ц/га.

Отриманий умовно чистий прибуток, отриманий унаслідок застосування біопрепарату Граундфікс® на ріпаку становив від 3247 до 5275 грн/га, на пшениці – від 639 до 2493 грн/га. Для розрахунків застосували ціни станом на 13 серпня 2020 року: 12 000 грн за тонну озимого ріпаку і 5600 грн за тонну озимої пшениці.

Нагадаємо, внесення в ранньовесняне підживлення ріпаку озимого й озимих зернових культур біопрепарату Граундфікс® підвищує ефективність добрив, доступність у ґрунті рухомих форм фосфору та калію, а також продуктивність культур.