Агрономія

БТУ-ЦЕНТР та агрохолдинг KERNEL підписали меморандум про партнерство

БТУ-ЦЕНТР та агрохолдинг KERNEL підписали меморандум про партнерство

Компанія БТУ-ЦЕНТР та агрохолдинг KERNEL підписали Меморандум про стратегічне партнерство, взаємовигідну співпрацю та поєднання зусиль у таких напрямках:

  • продовження співпраці в біологізації рослинництва, шляхом подальшого впровадження біологічних рішень у технології вирощування;
  • спільна діяльність у проєктах з декарбонізації агросектору України;
  • відновлення ґрунтів, що постраждали внаслідок воєнних дій, шляхом проведення сумісних досліджень.

Про це інформує пресслужба компанії БТУ-ЦЕНТР.

«БТУ-ЦЕНТР та KERNEL відкривають нову сторінку двостороннього партнерства. За час багаторічної співпраці ми накопичили багато знань та досвіду. Протестували десятки практичних інструментів біологізації. Впровадили їх на сотнях тисяч гектарів земель агрохолдингу та отримали високу врожайність з одночасним зменшенням хімічного навантаження на ґрунти. Попереду амбітні плани. Тож сподіваємося, що це партнерство сприятиме спільній ефективній діяльності та загалом посилить позиції агросектору України», – Владислав Болоховський, генеральний директор компанії БТУ-ЦЕНТР.

Вже понад 10 років KERNEL та БТУ-ЦЕНТР – лідери з впровадження розумних кроків біологізації в інтенсивних технологіях агровиробництва.

«За час співпраці з БТУ-ЦЕНТР ми стали більше ніж партнерами. Адже нас об’єднує велика мета – працювати разом на результат у рамках агросектору всієї країни. Нам є куди зростати і як посилювати спільні досягнення. Тож підписанням меморандуму ми поєднали зусилля у напрямку біологізації рослинництва та відновлення родючості ґрунтів задля відбудови аграрного сектору України. Що особливо важливо в боротьбі з наслідками воєнних дій на сільськогосподарських землях», – Ігор Чикін, директор Агробізнесу компанії KERNEL.

Нагадаємо, Kernel отримав нагороду за унікальну ініціативу з навчання у сфері технологій.