Агромаркет
Головне:
Агромаркет

За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» вже видали позик на 9,1 млрд грн

З початку дії програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали вже 3805 позик на загальну суму в 9,1 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Мінісерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

З них 7,2  млрд грн були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 1,5 млрд підприємці отримали на капітальні інвестиції, ще 406,5 млн грн – на поповнення оборотних коштів.

«Наразі в програмі беруть участь 18 банків-партнерів. Незабаром кредити за умовами програми «Доступні кредити 5-7-9%» стануть доступні клієнтам «Агропросперіс Банку». На минулому тижні Фонд розвитку підприємництва підписав відповідний договір», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Зокрема, за останній тиждень банки-учасники видали 299 кредитів на загальну суму 577 млн грн. 64% (371 млн грн) від загальної суми  укладених угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 21% (109 млн грн) – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 15% (95,97 млн грн).

Журнали