Агромаркет

ЄБРР запустив нову програму фінансування малого та середнього бізнесу України на суму 120 млн євро

Малий та середній бізнес України скористається новими можливостями фінансування у розмірі до 120 млн євро у місцевій валюті в рамках програми фінансування, організованої ЄС, ЄБРР та банками-партнерами.

Про це йдеться на сайті ЄБРР.

Як зазначається, три вітчизняні банки вже підписали згоду на участь у програмі на цьому етапі: Райффайзен Банк Аваль отримає 25 млн євро, ПроКредит Банк Україна – 20 млн євро, а ОТП Банк Україна – $25 млн. У майбутньому очікується, що до програми приєднаються більше місцевих фінансових установ.

«Кошти буде передано місцевим малим підприємствам для інвестицій та оборотних коштів, адже саме вони сприяють місцевій економіці та створюють майже 80% робочих місць у країні. Позики в місцевій валюті захистять їх від нестабільності курсу валюти», – йдеться в повідомленні ЄБРР.

Ініціатива EU4Business має на меті покращити доступ українських малих та середніх підприємств до фінансів та ділових знань за допомогою своїх консультативних послуг, фінансування та навчання. Вона також допомагає малим та середнім підприємствам створювати робочі місця, оснащуючи їх новими навичками та підтримуючи їх амбіції експортувати на найбільший сусідній ринок – єдиний ринок ЄС, що налічує понад 500 мільйонів споживачів.

 «Ця остання фінансова ініціатива ЄБРР та ЄС чітко демонструє нашу прихильність до України. Ми підтримуємо інвестиційне фінансування сектору малого та середнього бізнесу, успіх якого має важливе значення для розвитку національної економіки. Ми раді, що наші довгострокові партнери Райффайзен Банк Аваль, ПроКредит Банк Україна та ОТП Банк Україна підтримують це важливе завдання, покращуючи доступ до фінансування для підприємців по всій Україні», – зазначив керуючий директор ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Маттео Патроне.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!