Агромаркет

Близько 56% кредитів за програмою «5-7-9%» отримав агробізнес

За програмою «Доступні кредити 5-7-9%»  бізнесу вже профінансували понад 13 млрд грн. Зокрема, за останній тиждень видали кредитів на 444 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Від старту програми банки-учасники видали 5 594 позики на загальну суму 13,13 млрд гривень. Зокрема, 9,4 млрд грн з них – це рефінансування попередньо отриманих позик. Найактивнішими учасниками програми, близько 56%, є представники агробізнесу. За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

Відтак, повідомляють, що за останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 221 договір на суму 444 млн грн.

Зокрема, близько 70% (312 млн грн) від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, 8% (36 млн грн) – це видані інвестиційні кредити. І антикризові кредити під 3% складають 22% (103 млн грн).

Нагадаємо, стартувала реалізація кредитної програми для малих і середніх підприємств агросектору від ЄІБ. Як повідомлялося раніше, фермери назвали ключові проблеми при отриманні кредитів.