Агромаркет

Відсьогодні скасовано ліміт на купівлю іноземної валюти

З 5 листопада українці можуть купувати іноземну валюту та банківські метали без обмежень по сумі. Таке рішення НБУ ухвалив в рамках політики зняття валютних обмежень.

Про це повідомляє НБУ .

«Денний ліміт у 150 тис. грн (через касу банку, фінансової установи або в системах онлайн-банкінгу) скасований», – йдеться в повідомленні.

Одночасно припиняє діяти вимога до фізосіб надавати банку документи, що підтверджують підстави для проведення операцій з купівлі безготівкової іноземної валюти.

«Ці послаблення не матимуть істотного впливу на валютний ринок. Переважна більшість операцій фізичних осіб з купівлі іноземної валюти здійснюється на суми до 150 тис. грн, а загальні обсяги купівлі та продажу валюти населенням сьогодні відповідні», – заявили в НБУ.

Нагадаємо, в рамках валютної лібералізації цього року скасовано більше 30 валютних обмежень для бізнесу та населення. Зокрема, скасовано ліміт для іноземних інвесторів на репатріацію коштів від продажу цінних паперів, для бізнесу скасовано обмеження купівлі валюти за кредитні кошти, скасовано ліміт на перерахування дивідендів за кордон, скасував ліміт на фінансування представництв українського бізнесу за кордоном та ін.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!