Агромаркет

«Контінентал» запроваджує посилені норми безпеки через поширення COVID-19

З запровадженням карантинного режиму «Контінентал Фармерз Груп» вживає максимальних заходів для запобігання поширенню вірусу COVID-19, що спричинив надзвичайну ситуацію у світі та Україні.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці агрохолдингу.

Станом на сьогодні увесь персонал «Контінентал» під час виконання своїх службових обов’язків повністю забезпечений дезінфікуючими розчинами та антисептичними засобами, засобами індивідуального захисту (масками), а також постійно інформується про рекомендації МОЗ щодо безпечної поведінки під час епідемії. Співробітники компанії, які працюють в офісах, по можливості переведені на дистанційний карантинний режим роботи з дому.

Натомість на виробничих об’єктах та базах «Контінентал» запроваджені посилені норми безпеки. Підрозділи оснащені необхідною кількістю распіраторів, безконтактних та електричних термометрів, за допомогою яких здійснюються заміри температури співробітників. Закуплено ранцеві обприскувачі, що застосовуються для регулярної дезінфекції автотранспорту, с/г техніки та місць скупчення персоналу методом крапельного розпилення дезінфікуючого розчину.

В кімнатах відпочинку і прийому їжі на час карантину в компанії використовують тільки одноразовий посуд, кухарі працюють з дотриманням усіх вимог безпеки, столи та стільці розташували на відстані більше одного метра, згідно з вказівками МОЗ, а час перебування співробітників для харчування обмежили до 15 хв.

Вологе прибирання приміщень з дезінфікуючими засобами здійснюється тричі на день з паралельним провітрюванням. Харчування працівників доповнене вітаміновмісними продуктами (цитрусові, імбир, інші фрукти), а також закуплено вітамінні комплекси в пігулках для посилення імунітету.

Транспортування персоналу до та з роботи здійснюється тільки транспортом компанії, що обробляється належним чином. А проживання працівників у гуртожитках організовано максимум по дві людини в кімнаті, здійснюється посилене вологе прибирання з дезінфікуючими засобами та провітрювання, усю наявну постільну білизну та інший текстиль оброблено за допомогою високих температур, а також закуплено нові комплекти.

«Ми перебуваємо на початку виробничого сезону, і як для будь-якого сільгоспвиробника, для нас це – надзвичайно важливий період. Але наш персонал – це наша найбільша цінність, і ми, як відповідальний роботодавець, робимо все можливе для того, аби уникнути навіть найменших ризиків для здоров’я кожного із наших співробітників. Ми закликаємо всіх не піддаватися паніці, дотримуватися рекомендацій ВООЗ та МОЗ», – сказав генеральний директор компанії Георг фон Нолкен.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!