Агромаркет

Держгеокадастр змінює принцип погодження проєктів землеустрою

Кабінет міністрів ухвалив нову постанову, відповідно до якої від 1 травня 2020 року діятиме екстериторіальний принцип погодження всіх видів документації із землеустрою.

Про це повідомили у Держгеокадастрі.

Також документом передбачено, що функціонуватиме лише електронна форма подання на погодження до територіальних органів Держгеокадастру документації із землеустрою із застосуванням кваліфікованого електронного підпису. Отримання висновку про розгляд теж відбуватиметься онлайн.

До проєктів відведення буде додано сім видів документації із землеустрою. Зокрема, з інвентаризації та рекультивації земель, необхідної для зняття та перенесення родючого шару ґрунту.

Екстериторіальний принцип неодноразово доводив свою ефективність. До прикладу, із запровадженням екстериторіального погодження проєктів відведення відсоток негативних висновків скоротився з 40% до 15%.

Тепер, коли вся документація розроблятиметься відповідно до вимог законодавства, а не «регіональних особливостей» і «традицій», очікується ліквідація будь-яких проявів суб’єктивного фактору та зменшення кількості відмов по решті документації до 15%, зауважили в Держгеокадастрі.

Як повідомлялося, Держгеокадастр підписав спільний план дій із Нідерландським агентством з питань кадастру, земельного реєстру та картографії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!