Агромаркет

Держгеокадастр підписав спільний план дій з Нідерландським агентством з питань кадастру, земельного реєстру та картографії

Сьогодні делегація Держгеокадастру на чолі з головою Денисом Башликом відвідала Нідерландське агентства з питань кадастру, земельного реєстру та картографії (Kadaster), під час якого було підписано план спільних дій.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Його основною метою є підвищення можливостей українських фахівців щодо роботи з геопросторовими даними, прискорення впровадження принципів INSPIRE та забезпечення ефективності інтеграції різних кадастрів і реєстрів», – йдеться в повідомленні.

З огляду на те, що голландська система кадастру вважається однією з найкращих та найефективніших у світі, а їхній досвід у галузі геопросторових даних є провідним, встановлення двостороннього співробітництва — це реальний шанс для України приблизитись до європейських стандартів у сфері земельних відносин, а також прискорити інтеграцію України до європейської системи геопросторової інформації.

Довідка

Агентство забезпечує функціонування державного кадастру, збір та реєстрацію адміністративних та просторових даних та права власності. Окрім цього, воно відповідає за діяльність у сфері картографії та забезпечення функціонування національної референцної системи координат та є дорадчим органом з питань землекористування та національної інфраструктури геопросторових даних. Kadaster відповідає за розвиток найбільшої платформи геоданих високої якості в Нідерландах (містить 155 наборів даних). У 2018 році на цій платформі користувачі здійснили 8,5 млрд запитів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!