Тваринництво

У восьми областях завдяки гранту покращуватимуть якість тваринницької продукції

Консультаційний центр Асоціації виробників молока (АВМ), продовжуючи співпрацю з USAID, отримав грантове фінансування на реалізацію «Програми впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні».

Про це повідомили в АВМ.

Проєкт орієнтований на розвиток мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом молока і молокопродуктів, м’яса (яловичина, свинина, баранина) у восьми цільових регіонах України.

Його реалізація сприятиме підвищенню ефективності цих аграрних, збільшенню обсягів виробництва і продажів продукції тваринництва за міжнародними стандартами якості та безпечності, формуванню маркетингових ланцюгів збуту через впровадження нових технологій і передових практик, передачу експертизи та знань.

Цільовими областями проєкту є Миколаївська, Херсонська, Одеська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська та Черкаська.

Нагадаємо, професійні асоціації створили Національний комітет порятунку молочної галузі – громадське формування, яке опікуватиметься проблемами молочної галузі.