Тваринництво

Прогнози відновлення світового молочного ринку стають оптимістичнішими

Прогнози відновлення світового молочного ринку стають оптимістичнішими

Експерти аналітичної платформи IFCN констатують позитивні настрої учасників світового молочного ринку й ознаки відновлення галузі.

Виходячи з цього, змінено прогноз щодо термінів відновлення цін на глобальних молочних ринках: на думку фахівців, за такої динаміки терміни одужання прискоряться, повідомили в Асоціації виробників молока.

Особливо активно ці процеси відбуватимуться у другій половині року. А спричинена пандемією COVID-19 криза у молочній галузі закінчиться в кінці 2020 року, хоча за попередніми прогнозами, повне відновлення прогнозували не раніше середини наступного року.

Також переглянуто прогноз глобальної ціни на молоко: індикативну ціну на сировину від IFCN підняли на $1-2 проти прогнозованої на кінець року $32/100 кг.

Найбільше змінився прогноз ціни на американському ринку – +$2,8 – до $32,2/100 кг.

Для європейських виробників прогноз ціни підвищено на $1,8 – до $31,7/100 кг, а для Нової Зеландії – на $1,3 – до $34,3/100 кг.

Основними драйверами зміни прогнозів цін у бік зростання є послаблення світового локдауну в ЄС та США. Водночас питання перегляду прогнозів у разі другої хвилі епідемії COVID-19 залишається відкритим.

Ще одним драйвером на шляху до відновлення і зростання цін розглядають сповільнення поставок молока до ЄС та США, збереження високого попиту на молочні продукти та незначний вплив чинника доходів. За таких умов на ринку не виключається підвищення волатильності.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!