Тваринництво

«Перлина Турії» побудувала сучасний молочний комплекс на 1,8 тис. голів ВРХ

«Перлина Турії» побудувала сучасний молочний комплекс на 1,8 тис. голів ВРХ

Фермерське господарство «Перлина Турії» (Волинська область) завершило будівництво сучасного молочного комплексу, загальний проєкт якого передбачає 1,8 тис. голів великої рогатої худоби та 600 корів дійного стада.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Волинської облдержадміністрації.

Нагадаємо, перший корівник фермерське господарство відкрило в листопаді 2018 року.

«Цього року ми збудували 75% комплексу. Це – корівник на 360 голів, комп’ютеризований комбікормовий зал із лінією на 5 тонн/год., корівник-сухостій, телятник для телят до трьох місяців, телятник для телят з трьох до дев’яти місяців, окремий – з дев’яти до п’ятнадцяти місяців, дві силосних ями, прохідну, вагову та зробили благоустрій території», – розповів голова господарства Володимир Яренчук.

За його словами, на комплекс витратили близько 100 млн грн у 2019 році. «Ми залучили 50 млн грн кредиту, ще 50 млн – це обігові кошти», – уточнив він.

Господарство також подало документи на отримання державної компенсації. «За комплекси очікуємо отримати 18-19 млн грн, за завезення нетелей – 6,5 млн грн», –сказав Володимир Яренчук.

У 2018 році господарство теж скористалося державною підтримкою й отримало часткове відшкодування за кожну придбану нетель і будівництво комплексу.

Племінне поголів’я корів «Перлина Турії» купує у Німеччині й Польщі. Минулого року придбали близько 300 нетелей. Цього року – ще 300 голів для комплектації другого корівника.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!