Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Необхідно регулярно перевіряти якість води, яку п'ють відлучені поросята

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Необхідно регулярно перевіряти якість води, яку п'ють відлучені поросята

На свинофермі необхідно перевіряти водозабезпечення для відлучених поросят.

Так, треба з’ясувати, чи всі соски для напування працюють правильно, використовувати регулятори тиску для водогону. Також потрібно контролювати висоту напувалок або розміщувати кілька соскових напувалок на різному рівні від підлоги.

За допомогою цифрового водоміра потрібно виміряти, що фактично п’ють поросята. Цей прилад працює надійно, з низькою похибкою. За низького споживання треба вжити заходів.

Крім того, необхідно регулярно перевіряти якість води, особливо якщо вона – водопровідна. Така вода може призвести до закорковування або забруднення. Під час санрозриву треба проводити санацію водогону.

Перед тим, як помістити нових поросят до загону, варто переконатися, що соски чисті й промиті. Це стосується як цеху опоросу, так і цеху дорощування.

На другий-третій день після народження поросят треба перевірити, чи волога напувалка в загоні. Якщо – суха, це означає, що поросята з якоїсь причини не споживають воду, до того ж напувалку необхідно промити і, якщо вона чашкова, залити в неї чисту воду.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ