Тваринництво

Клітковина з хвойних порід дерев не містить мікотоксинів

Клітковина з хвойних порід дерев не містить мікотоксинів

Ефективність клітковини у раціоні птиці значною мірою залежить від джерела її походження. Найкращою є сировина з хвойних порід дерев, що є натуральним джерелом клітковини.

Про це під час Міжнародного практичного форуму Poultry Farming розповів Конрад Круль, менеджер із розвитку бізнесу компанії «Реттенмайєр Україна».

Клітковина з хвойних порід дерев ARBOCEL® не містить мікотоксинів, оскільки її виготовлено без додавання кори дерев, і не несе ризику впливу неідентифікованих фітогенних чинників інгібіторів протеїну.

Клітковина з хвойних порід дерев має довгі волокна – 120-200 мк; для порівняння: у соняшника – 40 мк. Волокна з хвойних дерев мають добру поглинальну властивість – увосьмеро більшу за свою вагу, тобто 1 г сировини поглинає 8 г води.

Функціональна клітковина забезпечує кращу абсорбцію поживних речовин корму організмом птиці. Внаслідок ефекту набухання волокон нерозчинної клітковини ARBOCEL® відбувається заповнення кишківника птиці, що стимулює розвиток його поверхні, підтримується циркуляція крові, покращується ріст і здоров’я ворсинок кишківника. Все це сприяє покращенню продуктивності птиці та гарній імунній відповіді кишківника.

Численними дослідами доведено, що застосування ARBOCEL® в цілому підвищує продуктивність птиці.

Нагадаємо, неперетравна функціональна клітковина дуже важлива в раціоні батьківського стада бройлерів. Її додавання зменшує викльовування пір’я птицею.

Довідка

ARBOCEL® – це функціональна клітковина, що містить 65% сирої клітковини, з якої 98% – нерозчинна, та близько 20% лігніну.