Тваринництво

Канадські свинарі готуються до втрат

Канадські свинарі готуються до втрат

Канадські виробники свинини зіткнулися з безпрецедентною кризою через COVID-19. Цього року вони очікують $30-50 збитків на кожну продану свиню, що обійдеться фермерам по всій країні в $675 млн.

Про це повідомляє euromeatnews.

«Ми просимо уряд про допомогу у розмірі $20 на кожну свиню, щоб виробники свинини могли оплачувати рахунки, годувати свиней і продовжувати виробляти продукти харчування для канадських сімей», – пояснює голова Канадської ради виробників свинини і виробник із провінції Манітоба Рік Бергман. – Без цього сімейні ферми не виживуть».

Він також додав, що продовжуються перебої в ланцюжку поставок продовольства, а також спад продовольчої безпеки. «Обсяг поставок скорочується, а продовольство дорожчає», – зауважив Рік Бергман.

Канадська рада виробників свинини намагається переконати урядових чиновників у серйозності і невідкладності ситуації та вимагає швидких дій.

Уряд заявляє, що продовольча безпека є пріоритетом, але допоки не зробив ніяких конкретних кроків на підтримку канадських виробників продовольства. Канадці ризикують зіткнутися з нестачею продовольства, якщо уряд не надасть якнайшвидшу підтримку фермерам.

«Виробники свинини просто не зможуть продовжувати вирощування тварин за таких умов», – наголосив перший заступник голови Канадської ради виробників свинини Рене Рой.

Як повідомлялося, USDA прогнозує спад світового виробництва свинини цього року на рівні 9%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!