Тваринництво

«БіоТестЛаб» розпочав експорт ветеринарних препаратів до Узбекистану

Виробник ветеринарних препаратів «БіоТестЛаб» відкрив новий напрямок експорту для своєї продукції – Узбекистан.

Про це повідомили у компанії «БіоТестЛаб».

На 1 вересня український виробник зареєстрував в Узбекистані п’ять живих вакцин для птиці: проти інфекційного бронхіту курей (Полімун ІБК Мульті, Полімун ІБК Н120); хвороби Гамборо (Полімун ІБХ); хвороби Ньюкасла (Полімун НХ Клон 124) та Полімун НХ Клон 124 + ІБК Н120.

Перша партія вакцин у спецпакуванні вже доставлена літаком до Ташкента, столиці країни.

«Торік президент Узбекистану підписав постанову, якою знизив оподаткування в галузі птахівництва та надав прямі субсидії виробникам яєць та м’яса птиці, – зазначила генеральна директорка ТОВ «БіоТестЛаб» Олена Салій.–З огляду на це галузь отримала поштовх для розвитку, виникла потреба в якісних і доступних ветеринарних препаратах».

За її словами, найближчим часом компанія планує подати на реєстрацію ще три засоби.

За останні п’ять років «БіоТестЛаб» збільшив експорт продукції вчетверо. Наразі ветпрепарати вітчизняного виробника представлені більше ніж у 20 країнах, зокрема у регіоні MENA (Близький Схід і Північна Африка) та Середній Азії. Загалом на міжнародних ринках продається понад 25 ветеринарних лікарських засобів під ТМ BioTestLab. Значна частка з них припадає на вакцини для птиці лінійки Полімун, вакцини для свиней лінійки Суімун, протимікробні та інші лікарські засоби.

«Тривають перемовини з партнерами з Пакистану, шукаємо дистриб’юторів у країнах Південно-Східної Азії, Латинської Америки, плануємо відкрити представництво у В’єтнамі, – розповіла Олена Салій. – Усе це відповідає нашій стратегії розвитку, яка передбачає трансформацію «БіоТестЛаб» у компанію міжнародного рівня, щоб зробити Україну одним із ключових постачальників ветеринарних препаратів у світі».

Як повідомлялося, у 2021 року український виробник вийшов на ринок Лівану.

Довідка

«БіоТестЛаб» спеціалізується на розробці, виробництві та продажі вакцин та лікарських засобів для тварин і птиці. У продуктовому портфелі нараховується понад 130 препаратів. Серед основних напрямів – вакцини для птиці, ВРХ, свиней, кролів, протимікробні, вітамінно-мінеральні та інші засоби для продуктивних і домашніх тварин, дезінфектанти. За асортиментом вакцин входить у перелік найбільших 20 виробників у світі.