Техніка

Як подолати обмеження під час вибору ґрунтообробного агрегату

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Як подолати обмеження під час вибору ґрунтообробного агрегату

Нерідко під час вибору ґрунтообробних агрегатів виникають певні обмеження технічного або організаційного плану. Прикладом може слугувати ситуація, що склалася в СТОВ «Світанок» (Черкаська обл.), де лімітуючим чинником виступила потужність трактора, з яким мав працювати дисковий агрегат. Крім того, серед головних вимог до агрегату була якість якості обробітку ґрунту на різній глибині.

Після вивчення пропозицій ринку кілька агрегатів випробували на власних полях, інші дивились у роботі у сусідніх господарствах, і в результаті зупинили свій вибір на дисковому лущильнику Bednar Atlas.

В залежності від умов агрегат працює на глибині 8-12 см і агрегатується з трактором John Deere 8310 R. Його потужності цілком вистачає для роботи на швидкості 12-14 км/год., тоді як для роботи з агрегатами інших виробників потужності було недостатньо.

Дисковий лущильник Bednar Atlas має менші потреби  в потужності, й відповідно вимагає менших витрат палива для виконання лущення за рахунок кращої технологічності. Відповідно, вартість експлуатації такого агрегату, в порівнянні із машинами інших виробників, буде нижчою.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями