Техніка
Головне:
Техніка

Універсальний культиватор BEDNAR VERSATILL стає до роботи вперше в Україні

Культиватор BEDNAR VERSATILL VO 7500 PROFІ

Перший в Україні універсальний стерньовий культиватор BEDNAR VERSATILL VO 7500 PROFІ цього тижня стає до роботи. Агрегат призначений для стерньового та передпосівного обробітку ґрунту на глибині до 15 см.

Про це AgroTimes повідомила прес-служба компанії BEDNAR.

«BEDNAR VERSATILL VO 7500 PROFI здійснює передпосівний обробіток ґрунту з великою кількістю пожнивних решток, навіть при надмірній вологості. Операція виконується на глибині до 15 см, створюючи ідеально рівне посівне ложе», – зазначають у компанії.

Агрегат також має високу пропускну здатність завдяки 5-рядному розташуванню робочих стійок та систему пружинного захисту кожної стійки.

Інтегрована транспортна вісь культиватора забезпечує менший радіус повороту. Крім того, агрегат може працювати без задніх котків і має повністю гідравлічне керування.

«BEDNAR VERSATILL VO 7500 PROFI може комплектуватися двома видами котків: V-ring котком (важкий сталевий каток для всіх видів ґрунту) і подвійним U-ring котком (дворядний сталевий коток з ефектом самоочищення)», – додають у повідомленні.

Культиватор BEDNAR VERSATILL VO 7500 PROFІ

Разом з тим відзначають, що агрегат може бути оснащений такими передніми опціями:

  • Гідравлічно регульованою планкою Crushbar  – ефективно вирівнює поверхню ґрунту перед проходом основних робочих органів;
  • Переднім подрібнюючим котком  TrushCutter – якісно подрібнює пожнивні рештки та особливо стебла таких культур як ріпак, соняшник тощо і застосовується переважно під час стерньового обробітку ґрунту.

Читайте також: Потенціал новацій від BEDNAR.

Журнали