Техніка

У Каліфорнії вперше став до роботи автономний трактор Bear Flag

Автономний трактор Bear Flag

Компанія Bear Flag Robotics об’єдналася з компанією Church Brothers у штаті Каліфорнія, щоб поповнити технопарк її господарств автономним трактором.

Про це повідомляє Futurefarming.com.

Зазначають, що автономний трактор Bear Flag оснащений камерою, лідаром (технологія отримання та обробки інформації про віддалені об’єкти за допомогою активних оптичних систем) і радаром, щоб постійно оцінювати навколишнє середовище в режимі реального часу. Системою Bear Flag можна керувати повністю віддалено. Вона навіть забезпечує повний доступ до відеокамер, встановлених на тракторі, щоб отримати справжнє відчуття того, що відбувається на полі.

віце-президент з сільськогосподарських
операцій компанії Church Brothers Джош Руїс

«Однією зі значних переваг автономного трактора є те, що він може виходити на роботу в будь-який час доби за допомогою віддалених команд. Комп’ютеру байдуже, яка зараз година чи день», – зазначає віце-президент з сільськогосподарських операцій компанії Church Brothers Джош Руїс.

Однією з переваг такої машини є її здатність автоматично уповільнювати та прискорювати операцію відповідно до топографії. Це усуває деякі помилки, що виникають через вплив людського фактору.

За словами засновника Bear Flag Robotics Іджініо Кафьеро, один їхній трактор може щороку приносити до $ 500 тис. рік.

«Незважаючи всі переваги машини, є одна проблема: рішення про повну автоматизацію ще не схвалено Каліфорнійською адміністрацією з охорони праці (OSHA). Ми надіємось, що це відбудеться найближчим часом, а поки, згідно із законом, у тракторі повинен перебувати спеціаліст з техніки безпеки», – додає Джош Руїс.

Нагадаємо, трактор з розвернутою кабіною має значно більше можливостей. Раніше повідомлялося, автономні машини для агрогалузі здатні обробляти, сіяти та збирати.