Техніка

Трактор з розвернутою кабіною має значно більше можливостей

Трактор, що має кабіну з повноцінним керуванням у зворотному напрямку, суттєво розширює свої можливості. Зокрема, оператор, що керує трактором із реверсом може виконати роботу точніше та безпечніше.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Коли крісло оператора розвертається на 180°, робочі органи також частково повертаються та дублюються на задній стінці кабіни. А витрати пального під час руху такі ж, як зазвичай», – йдеться в публікації.

Знаряддя на задній навісці під час поворотів зміщуватимуться перед очима оператора. Наприклад, працюючи з косаркою оператор мусить постійно оглядатися і коригувати траєкторію руху, а із зворотнім рухом він завжди контролюватиме край скошеного поля.

«Такий трактор можна використовувати й для зернових культур, що збирають роздільним способом. Для цього на задню навіску трактора чіпляється транспортерна жатка з «вікном» для скошеної маси, під’єднується ВВП і гідравліка. Така комбінація може замінити самохідну косарку або комбайн і заощадити кошти», -додають у статті.

Також рух у зворотному напрямку стане в нагоді під час силосування, коли треба чітко бачити, де будуть рухатися колеса. З реверсом оператор не наїде на краї силосної ями і не пошкодить шини. А отже, такий рух зручніший і безпечніший.

Нагадаємо, господарство на Вінниччині встановлює автопілоти на трактор та діджиталізує виробництво. Раніше повідомлялося, як правильно підібрати дисковий агрегат до трактора, що є в господарстві.