Техніка
Головне:
Техніка

Трактори Valtra серій N і Т обладнали вдосконаленою системою керування

Трактор Valtra серії N

Трактори Valtra серій N і Т п’ятого покоління мають багато оновлень у системі керування.

Про це зазначили в ході конференції Valtra Media Event.

У агрегатах оновили автоматичну систему розворотної смуги, що забезпечить розворот машини з точністю до сантиметру. Це не лише полегшує керування, а й підвищує врожайність. Утім, налаштування залишились такими ж, як і раніше. Так, можна обробляти центр поля та прийти до розворотної смуги в останній момент з нульовим перекриттям.

«А для любителів їздити колами в налаштуваннях з’явилася траєкторія руху по спіралі. Крім того, для підвищення точності роботи ви тепер можете редагувати карти-завдань через Smart Touch», – відзначає фахівець з технологічних продуктів Valtra Йохан Гротел.

Також виробник додав допоміжний механізм до протоколів, відмінний від ISOBUS. Картування місцевості відбуватиметься незалежно від машин, що працюють на полях. І всі ці функції безкоштовні. Проте є пакети з додатковими опціями – Technology та Technology Pro.

«У пакет Technology Pro Х входить все необхідне для точного землеробства: асистент створення ведення в колії, контроль секцій і зміни норм, нова автоматична система розворотної лінії, а також серверні ліцензії на Agrirouter і Task Doc для обміну даних. Це означає, що ви зможете підключитись до вибраної вами системи управління фермою», – додає фахівець.

Нагадаємо, трактори Valtra серії Т мають значні оновлення. Раніше повідомлялося, Valtra представила новий, найбільший у серії, трактор N175.

Журнали