Техніка
Головне:
Техніка

Новий трактор Valtra Т255 має надсучасну зручну систему керування

Трактор Valtra Т255

Новий трактор Valtra Т255, що є найпотужнішим у лінійці із семи моделей, має оновлення в системі керування. Тепер користуватись машиною ще зручніше. Зокрема, відзначають оснащення трактора Т255 версії Active.

Про це повідомили в ході конференції Valtra Media Event.

Трактор Valtra Т255 версії Active

«Керування двірниками та світлом тепер відбувається окремо, оскільки ми додали на рульову колонку другий важіль. Але найбільш важливою зміною є те, що вперше з 1998 року оновлено легендарний реверс Power Shuttle з вбудованим ручним гальмом. Як і раніше, він пересувається дуже м’яко та чітко, але тепер повертається в центр. Якщо у вас модель із Smart Touch, Power Shuttle та багатофункціональним джойстиком управління, то ви можете з легкістю перемикатися між ними. Навіть на версії Active з механічною гідравлікою також є оновлені гальма на Power Shuttle. Тобто, ручне гальмо тепер не потрібне, його вже немає внизу», – зазначає фахівець з технологічних продуктів Valtra Йохан Гротел.

Також у новому тракторі Т255 з’явився новий розумний дисплей, що розташований на рівні очей. У використанні він дуже простий.

Трактор Valtra Т255 версії Active

«У нижній частині дисплею розташований різні інформаційні екрани, між якими можна перемикатися за допомогою контролера. А вгорі вся важлива інформація: швидкість обертів двигуна, рівень пального, тощо. У дисплею є функція автозатемнення, зокрема, можна встановити швидкість за якої дисплей затемниться. Загалом у версії Active більше налаштувань, ніж у Direct. Тепер можна налаштувати багато показників через Smart дисплей на стійці А (автоматичне зчеплення, налаштування гідравліки трансмісії, тощо)», – додає фахівець.

Нагадаємо, Valtra представила новий, найбільший у серії, трактор N175. Раніше повідомлялося, частка тракторів, підключених до системи Valtra Connect, зросла на 143%.

Журнали