Техніка
Головне:
Техніка

Valtra представила новий, найбільший у серії, трактор N175

Трактор Valtra N175

Міжнародний бренд корпорації AGCO – Valtra, представив новий трактор серії N. Машина Valtra N175 Direct стала найбільшою в серії та отримала вдосконалене інноваційне оснащення.

Про це повідомили в ході конференції Valtra Media Event.

«Valtra N175 Direct – найбільший із трьох тракторів серії N (N135, N155eco), що починається з машини потужністю 135 к. с. і закінчується цією моделлю, яка за форсування досягає 201 к. с. Усе це завдяки двигуну AGCO Power на 4,9 л. Він має низькі витрати пального та гідравлічне регулювання із зазором клапанів, що забезпечує довший термін обслуговування. Як і в серії Т, тут також доступні версії HiTech, Active, Versu та Direct», – відзначає фахівець з технологічних продуктів Valtra Йохан Гротел.

Разом з тим зауважують, що лише в тракторів серії N є пневмопідвіска переднього мосту та кабіни. Радіус повороту трактору – 4,5 м. Варто відзначити денні ходові вогні: у серії N вони є в стандартній комплектації.

«Трактор Valtra N175 обладнаний кабіною Smart Touch. Вона має нові сидіння Evolution, топові у лінійці. Є також місце для зберігання особистих речей. Крім того, з правої сторони чудовий огляд. Дисплей також став набагато кращим. Ми додали підказки: в правому верхньому куті є знак запитання, натиснув на який, ви отримаєте всі потрібні підказки в кожному меню. І ще чудова нова функція – це керування аудіо системою та телефоном через Smart Touch», – додає фахівець.

Трактор Valtra серії N

Нагадаємо, Valtra представила п’яте покоління тракторів серії А. Раніше повідомлялося, частка тракторів, підключених до системи Valtra Connect, зросла на 143%.