Техніка

Трактори Valtra серії Т мають значні оновлення

Трактор Valtra серії Т

На тракторах Valtra серії Т оновили трансмісію для швидшого перемикання між діапазонами та додали режим збільшення потужності під час рушання з місця. А найпотужніший у лінійці трактор Valtra Т255 має тепер нове преміальне оброблення.

Про це повідомили в ході конференції Valtra Media Event.

«Оброблення трактору Valtra Т255 виконали чорним кольором, тому в кабіні виникає відчуття спокою. Вперше за довгий час оновили кермо, зокрема, його обробили шкірою. Крім того, кермо, всі відділи для зберігання, а також педалі та дефлектори обдування оброблені хромом», – зазначає фахівець з технологічних продуктів Valtra Йохан Гротел.

Трактор Valtra серії Т

Разом з тим на всіх моделях серії Т оновили трансмісію, щоб перемикання між діапазонами відбувалось швидше.

«Це великий крок вперед. Ми додали повне автоматичне перемикання, починаючи з діапазону В до максимальної швидкості і назад. І, крім того, під час керування в ручному режимі можна використовувати багатофункціональний джойстик для перемикання між всіма діапазонами», – додає фахівець.

Також, за його словами, додали режим збільшення потужності під час рушання з місця на моделях з Power Shift: коли трактор починає рух, двигун переходить на криву збільшення швидкості, даючи максимальний крутний момент і потужність, полегшуючи важке рушання.

Нагадаємо, новий трактор Valtra Т255 має надсучасну зручну систему керування. Раніше повідомлялося, Valtra представила новий, найбільший у серії, трактор N175.