Техніка

Трактор CASE IH Magnum AFS Connect має новий рівень передачі даних

Новий флагманський трактор CASE IH Magnum AFS Connect

У новій моделі трактора CASE IH – Magnum AFS Connect опційно реалізували технологію безключового доступу. Також машину обладнали новою електронікою.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Без ключа, «прошитого» в моніторі, керувати трактором неможливо. Навіть якщо запустити двигун, той вимкнеться за 10 с, і на моніторі з’явиться повідомлення, що ключ відсутній. Власник тракторного парку може контролювати ці ключі й «прошивати» їх у моніторі. Доступ до монітора також багаторівневий. Є адміністратор із розширеними правами – він може виконувати більше дій і налаштувань. Звичайні оператори можуть працювати тільки з тим, що стосується безпосередньо виконання роботи», – зазначають у статті.

Також виробник розширив можливості у роботі з даними. Зокрема, тепер можна діагностувати трактор, збирати й аналізувати дані, віддалено перепрограмовувати й налаштовувати машину. Крім того, з’явилось значно більше функцій із передання даних. Віддалене приєднання до монітора дозволяє побачити поточний стан систем і налаштувань, а також допомагати оператору змінювати певні налаштування в разі потреби. Також можна дистанційно оновлювати програмне забезпечення.

Нагадаємо, CASE IH обладнав флагманський трактор Magnum AFS Connect новою кабіною.