Техніка

Новий трактор CASE IH Magnum AFS Connect має підвищений рівень комфорту

Новий флагманський трактор CASE IH Magnum AFS Connect потужністю 400 к. с.

Компанія CASE IH випустила нову флагманську модель трактора Magnum 400, що демонструє неперевершений рівень комфорту.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«У новій моделі застосовано концепцію п’яти точок амортизації. Починається все з передньої й задньої навіски. Під час переїздів із важким навісним обладнанням гідросистема автоматично гасить коливання вантажу й таким чином забезпечує стабільний рух трактора. Усі чотири колеса мають постійне зачеплення з ґрунтом, завдяки чому зменшується буксування, краще передається тягове зусилля через колеса на ґрунт», – зазначають у статті.

Амортизацію кабіни пропонують у двох варіантах – з використанням амортизаторів, пружин і сайлентблоків, а також із використанням активної гідравліки (гідроциліндрів, датчиків позиціонування й блока керування, який відстежує частоту й амплітуду коливань і реагує відповідно до встановленої оператором жорсткості).

«Крім стандартного реактивного кермового управління (коли кермо повертається в нейтральне положення) інженери запропонували варіант з одночасним гальмуванням однієї сторони, а також систему активного кермового управління, що дозволяє змінювати передаткове число керма залежно від потреби», – додають у статті.

Нагадаємо, трактор CASE IH Magnum обладнали двигуном, що економить пальне до 35%.