Техніка

CASE IH обладнав флагманський трактор Magnum AFS Connect новою кабіною

Флагманський трактор CASE IH Magnum AFS Connect 400

Новий флагманський трактор Magnum AFS Connect від CASE IH отримав повністю нову кабіну, що доступна у трьох варіантах.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Усього пропонують три варіанти кабіни: базовий, розширений (із камерами, амортизацією, додатковими двірниками та шторками) й преміум. До останнього входить гідравлічна амортизація кабіни, шкіряне сидіння, шкіряне кермо та багато іншого. Цей варіант на $ 8-10 тис. дорожчий, ніж базовий. Загалом у новій кабіні встановлено новий підлокітник, новий багатофункціональний важіль, нові клавіші гідравліки, основний монітор, монітор продуктивності й багато іншого», – зазначають у статті.

Керування гідравлікою трактора зробили зручним для більшості клієнтів: підіймання й опускання забезпечують стандартні клавіші, а налаштування параметрів здійснюється як із монітора, так і за старим зразком окремим механічним регулятором. Також тепер гідравліку можна блокувати за допомогою зручного фіксатору на кнопці (раніше це виконувалось тільки електронно).

«Оскільки кожен клієнт має персональні потреби й звички, задовольнити всіх просто неможливо. Тому було реалізовано концепцію налаштовуваних кнопок. Залежно від комплектації кожен трактор має від 8 до 10 кнопок, яким можна призначити одну з більше сотні можливих функцій», – йдеться у статті.

Для керування новими функціями трактора розробили новий монітор AFS Pro 1200 з діагоналлю 12 дюймів, що працює з новою операційною системою на базі Android. Через монітор відбувається контроль самого трактора, системи точного землеробства, опції комфорту, мобільного телефона, аудіосистеми й багато іншого.

Нагадаємо, новий трактор CASE IH Magnum обладнали двигуном, що економить пальне до 35%.