Овочі-Ягоди-Сад

Роботи допомагають збирати і транспортувати томати в японській теплиці

Компанія AgriD Inc розпочала доставку томатів чері, які збираються і транспортуються за допомогою роботів у новозбудованій теплиці площею 4,2 га в місті Інабе, Японія. 

Про це повідомляє HortiDaily.

Японське сільське господарство стикається з серйозною нестачею робочої сили через зменшення кількості та старіння фермерів. Розумне землеробство, засноване на робот-технологіях та інформаційно-комунікаційних технологіях, має потенціал, щоб допомогти фермерам компенсувати втрачену робочу силу при вирощуванні сільськогосподарської продукції.

51% AgriD належить компанії з вирощування томатів Asai Nursery.

У AgriD планують стабільно вирощувати овочі протягом року, незалежно від пори року. Компанія автоматизує транспортування сільськогосподарської продукції та збирання в нічний час. 

«Цим самим ми зменшимо навантаження на людину, одночасно забезпечивши цілодобову сільськогосподарську діяльність та досягнувши оптимальної співпраці людини та машини у сільському господарстві», – кажуть у компанії. 

Однією з головних особливостей теплиці є система розумного землеробства, яка дозволяє співпрацювати людиною та машиною. 

«Ми використовуємо цифрову хмару для управління робочими змінами, завданнями та годинами співробітників для візуалізації операцій через збирання врожаю до перевезення помідорів, а також для зменшення надмірної роботи, відходів та змінності», – повідомили у AgriD.

Читайте також:Іспанці розробляють робота, який шукатиме шкідників у теплиці

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!