Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Іспанці розробляють робота, який шукатиме шкідників у теплиці

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Іспанський дослідницький центр Tekniker, член Альянсу баскських досліджень та технологій (BRTA), бере участь у проекті European GreenPatrol, який розробляє автономного мобільного робота, здатного виявляти шкідників у рослинах теплиці. на ранніх етапах їх виявлення та застосування найбільш підходящої хімічної обробки.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Мобільний робот, який ще знаходиться у фазі прототипу, протягом першого півріччя цього року пройде випробування в теплиці в місті Баска Лезама.

У липні цього року планують представити прототип, готовий до комерційного застосування.

Робот розшукує шкідників на основі технології Deep Learning, яка розпізнає шкідників і дозволяє роботові вирішувати та застосовувати найбільш відповідну хімічну обробку.

Крім того, технологічний центр інтегрував робототехнічну руку в мобільну платформу, з якою рослини обробляються для огляду, враховуючи безпеку людей та зміни умов навколишнього середовища.

Довідка: Консорціум GreenPatrol складається з шести партнерів на європейському рівні: два технологічних центри, один з яких – Tekniker; університет та три промислові компанії. Проект був профінансований у сумі 2,4 мільйона євро Європейським агентством GNSS за програмою Європейського Союзу «Горизонт 2020» і закінчиться 30 липня 2020 року.

Читайте також: Теплиці почали поливати за допомогою штучного інтелекту

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!