Техніка

Робот від Google винюхує секрети рослин

Робот від Google винюхує секрети рослин

Лабораторія компанії Google, яка раніше називалася Alphabet X представила обчислювальний сільськогосподарський проект під назвою Mineral. Цей проект фокусується на сталому виробництві продуктів харчування та сільському господарстві у великих масштабах, при цьому основна увага приділяється «розробці та тестуванню ряду прототипів програмного та апаратного забезпечення на основі проривів у галузі штучного інтелекту, моделювання, датчиків, робототехніки тощо».


Про це повідомляє The Verge.

«Щоб прогодувати населення планети,кількість якого зростає, у найближчі 50 років світовому сільському господарству потрібно буде виробляти більше їжі, ніж у попередні 10 тис. років – у той час, коли кліматичні зміни роблять наші культури менш продуктивними», – йдеться на новому веб-сайті Mineral.

Одним із інструментів є новий чотириколісний прототип, подібний роверу, який команда Mineral називає баггі, вивчає культури, грунт та інші фактори навколишнього середовища, використовуючи поєднання камер, датчиків та іншого бортового обладнання.

Потім команда використовує зібрані дані та поєднує їх із супутниковими знімками та даними про погоду, щоб створити прогнозні моделі того, як рослини будуть рости за допомогою машинного навчання та інших методів навчання ШІ.

Команда Mineral заявляє, що вже використовує прототипи для вивчення сої в Іллінойсі та полуниці в Каліфорнії.


Читайте також:Машина з ультрафіолетовими лампами запобігає мілдью та сірій гнилі на винограднику