Техніка

Для аграріїв запустять супутник

Для аграріїв запустять супутник

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace про постачання високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника. Запуск супутника на низьку орбіту Землі (LEO) заплановано на початок 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба EOS Data Analytics.

« За допомогою двох наших камер HR-250 супутник EOS Data Analytics зможе охопити великі території, що є значною технологічною перевагою, особливо для комерційної сільськогосподарської галузі. Для цієї місії Dragonfly Aerospace надасть спеціальні спектральні фільтри, оптимізовані для конкретних потреб клієнтів EOS Data Analytics», – прокоментував Брайан Дін, генеральний директор Dragonfly Aerospace.

За його словами, технічні інженери Dragonfly Aerospace проведуть інтенсивне передполітне калібрування й калібрування на орбіті, щоб забезпечити високу точність даних для EOS Data Analytics.

У компанії відзначають, що впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть ще більше можливостей для ведення точного землеробства. Зображення з власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їх угідь.

За допомогою власного супутника, орієнтованого на комерційний моніторинг сільського господарства, EOS Data Analytics зможе в 5-7 разів швидше надавати доступ до мультиспектральних зображень в цій області. На відміну від даних з некомерційних супутників, користувачам не потрібно чекати певного зображення протягом місяців. Така частота перегляду дозволить швидко відстежувати всі зміни.

Читайте також: Коригування технології на основі агрономічних даних дає найбільшу прибавку врожаю