Техніка
Головне:
Техніка

AVR рахує картоплю на ходу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
AVR рахує картоплю на ходу

Новітня технологія збору даних від бельгійського виробника AVR надає про ефективність сівби та збирання картоплі  в реальному часі.

Про це повідомляє Profi.

Розроблене у співпраці з голландською компанією Dacom Farm Intelligence, останнє оновлення, яке доступне як опція для чотирирядних самохідних комбайнів AVR Puma 3 та 4.0 та чотирирядних сівалок Ceres 440 та 450, дозволяє отримувати дані про  пов’язані польові та машинні роботи.

Дані машини (поточний витрата палива, врожайність та кількість висадженої картоплі на м²) автоматично передаються на Dacom Cloudfarm, а дані полів автоматично відображаються на цифровій платформі AVR Digital Connect.

Переваги спільних даних включають автоматичну реєстрацію годин, витрати палива, загальної врожайності та різниці врожайності в полі, що дозволяє користувачам контролювати різницю та перевіряти, чи відповідають дані про врожайність іншим даним вегетаційного сезону.

В межах Cloudfarm дані машини можна поєднувати з супутниковою, контурною та картографічною інформацією. Усі відповідні дані перетворюються на чіткі рекомендації.

Читайте також: AVR розробив супергребнеутворювач Ridger

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ