Техніка

Подрібнювач соломи Demi-mix – компактний і високопродуктивний

Пересувний подрібнювач соломи Demi-mix

Пересувний подрібнювач соломи від «Демі-мікс-Україна» здатен працювати з рулонами та прямокутними тюками габаритом 1600 мм. Разом з тим обладнання має відносно невеликі розміри й потребує для агрегатування трактор потужністю 80 к. с.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Для підвищення продуктивності в конструкції подрібнювача передбачено задній ківш, на який можна вантажити другий тюк. Ківш підіймається й опускається за допомогою двох гідроциліндрів. Для зручності роботи оператора на бічну панель виведено окрему кнопку, що керує підійманням й опусканням ковша. Керування всіма іншими функціями здійснюється з кабіни трактора. Для цього передбачено окремий пульт з електрокеруванням гідророзподільником.

«Елементна база машини складається як із вітчизняних, так і з імпортних складників. Наприклад, металоконструкції тут власного виробництва, а такі агрегати, як редуктори, гідроциліндри, гідророзподільник й електричний пульт керування – імпортні, від світових виробників. Зокрема, редуктори тут установлено тієї ж фірми, що встановлюють на машинах відомих брендів», – відзначають у статті.

Нагадаємо, «Демі-мікс» ремонтує імпортні кормозмішувачі оперативно й економічно.