Техніка

«Демі-мікс» надає запчастини для імпортних кормозмішувачів за 30% їх вартості

Після початку війни суттєво зросла потреба середніх і великих агропідприємств у запчастинах на імпортні кормозмішувачі. Втім, термін із доставки з-за кордону відчутно гальмує виробництво: годівля ускладнюється, що знижує продуктивність стада.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Затримання з ремонтом означають неякісне виробництво кормів із відповідним падінням показників. Це неприпустимо в часи, коли доводиться рахувати кожну копійку. Тож багато підприємств почали шукати альтернативні джерела постачання запчастин на свою техніку. Компанія «Демі-мікс-Україна» пропонує необхідний асортимент за прийнятною ціною, незважаючи на труднощі, пов’язані з війною в країні», – зазначає директор ТОВ «Демі-мікс-Україна» Дмитро Демидовський.

Так, вітчизняний виробник вдало замінив зношені деталі німецького кормозмішувача Siloking, що експлуатує ТОВ «МВК „Єкатеринославський”».

У процесі ремонту на стінки «бочки» встановили ремонтні елементи завтовшки 8 мм. Шнеки замінили на власні. Також установили нові ножі на змішувач і на фрезу. Оригінальні ножі дорогі, бо у їх виготовленні застосовують багато ручної праці. Компанія «Демі-мікс-Україна» може постачати їх оперативно та за 30% вартості.

Нагадаємо, кормозмішувачі «Демі-мікс» відзначаються доступністю та високою рентабельністю.