Техніка

«Демі-мікс» ремонтує імпортні кормозмішувачі оперативно й економічно, - досвід

самохідний кормозмішувач

Важливу роль у роботі тваринницького підприємства відіграє кормозмішувач. Під час війни у ТОВ «МВК „Єкатеринославський”», що утримує більше як 5000 голів худоби, виникла потреба заміни зношених деталей агрегату. Вирішити проблему швидко й з мінімальними витратами допомогла вітчизняна компанія «Демі-мікс».

Про це розповідає механік ТОВ «МВК „Єкатеринославський”» Артем Ульянченко, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Для приготування кормів ми використовуємо самохідну машину німецького виробника Siloking об’ємом 27 м³. Кормозмішувач працює близько 11 год на добу і «годує» майже все стадо. Для цього доводиться робити від 11 до 13 замісів. За два роки інтенсивної експлуатації зносилися шнеки, стерлися стінки бункера. Ремонт від офіційного дилера з оригінальними запчастинами надто дорогий. Нині підприємство не може собі дозволити витрачати зайві кошти, тому звернулись до компанії «Демі-мікс-Україна». Українські спеціалісти запропонували послуги за значно менші гроші», – зазначає механік підприємства.

На виготовлення шнеків і заготовок для бункера, а також монтаж витратили близько 10 днів. Кормозмішувач не працював усього 2,5 дня, з яких два дні зайняв монтаж, і ще пів дня перевіряли, чи все добре працює.

«До речі, ми попросили зробити шнеки на 10 см вищими, щоб збільшити на 1,5 м³ об’єм переміщуваних кормів. Під час експлуатації бачили, що можна підвищити продуктивність машини без негативних наслідків», – додає Артем Ульянченко.

Нагадаємо, затискання приводу кормозмішувача спричиняє некоректну роботу вагової системи.