Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Плодові дерева обробили з безпілотника в десятки разів ефективніше

Плодовий сад із нерівно посадженими деревами, розташований на пагорбах, вручну обприскували три робітника три дні. А безпілотником обробили за 10 хвилин.

Про це повідомляє Eurofruit.

Китайська компанія XAG разом у співпраці з Bayer поблизу китайського міста Ханчжоу продемонструвала безпілотну повітряну систему (Unmanned Aerial System, UAS), засновану на штучному інтелекті та 3D режимі польоту.

Технологія автономного обприскування безпілотником на місцевості зі складним рельєфом була розроблена для вирішення проблеми застосування пестицидів та добрив на ділянках з різною експозицією схилів.

Щоб підкреслити ефективність новітнього рішення, оператори XAG за 10 хвилин обробили мандариновий сад 1,5 га, розташований на нерівних пагорбах. При цьому дерева висаджені нерівномірно, мають різну висоту.

Для ручного обприскування цього саду три працівники працюють три дні. При цьому 

не вдається досягти точності внесення препарату і різко зростає небезпека отруєння працівників.

Перед обприскуванням дрон автономно пролітає над садами для картографування та 3D-моделювання місцевості. Штучний інтелект розпізнає краї поля та розміщення і розмір кожного плодового дерева на 3D-картах високої роздільної здатності.

Це дозволяє безпілотникам проводити точне обприскування індивідуально кожного дерева на різних типах місцевості, лише отримуючи необхідне дозування, без зайвих витрат води та пестицидів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали