Техніка

Підвищили надої на 1,5 л з кормозмішувачами «Демі-мікс», - A.G.R. GROUP

Кормозмішувач «Демі-мікс»

На тваринницьких підприємствах агрохолдингу A.G.R. GROUP за час користування кормозмішувачами «Демі-мікс» надої збільшилися щонайменше на 1,5 л. Хоча раціон тварин не змінювали.

Про це розповів начальник відділу з розвитку тваринництва A.G.R. GROUP Володимир Золотар, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«У кормозмішувач вміщується приблизно 3 т кормів. За ранкову годівлю він робить шість змішувань. Увечері теж доводиться робити 5-6 змішувань. З моменту завантаження останнього інгредієнта для повноцінного змішування достатньо 5 хв. Однак варто зазначити, що комбікорм завантажується за допомогою шнека – це забезпечує його рівномірне введення і зменшує час на утворення гомогенної суміші», – розповідає Володимир Золотар.

Також він відзначає зручність проведення операцій з агрегатом:

«Вагова система базується на трьох тензодатчиках, які приєднують до монітора. Під час завантаження, коли вага практично доходить до заданого рівня, автоматично вмикається звуковий сигнал, на який орієнтується оператор навантажувача. До монітора можна записати раціони для різних груп тварин. Таким чином механізаторам не потрібно записувати або запам’ятовувати кількість інгредієнтів».

Нагадаємо, кормозмішувач «Демі-мікс» економить ресурси завдяки вивантаженню на два боки.