Техніка

Кормозмішувачі «Демі-мікс» мають оптимальне співвідношення ціни та якості

Кормозмішувач «Демі-мікс»

Кормозмішувачі «Демі-мікс» мають невисоку ціну, проте вони надійні та якісно виконують свою роботу. Крім того, виробник допомагає адаптувати машину до умов господарства.

Про це розповів начальник відділу з розвитку тваринництва A.G.R. GROUP Володимир Золотар, пише журнал The Ukrainian Farmer.

У тваринницьких підприємствах «Харківське» і «Стоколос-Агроінвест», що входять до холдингу A.G.R. GROUP, розглядали багато імпортних варіантів, але всі вони буди надто дорогі. Натомість кормозмішувачі «Демі-мікс» мають оптимальне співвідношення ціни, якості та функціональних можливостей. Крім того, вони складаються з імпортних комплектуючих, які зарекомендували себе як надійні й довговічні.  

«Дороги в межах ферми погані, тож одинарні колеса попередніх кормозмішувачів виявилися досить ненадійним рішенням для таких умов. Їх часто пробивали й різали, і доводилось витрачати багато часу на заміну та ремонт. А компанія «Демі-мікс» запропонувала варіант зі здвоєними колесами», – зазначає Володимир Золотар.

Також, за його словами, кормозмішувачі вітчизняного виробника сподобались хорошою якістю змішування: конструктори розрахували параметри кузова і шнека таким чином, що маса корму активно переміщується знизу вверх і навпаки.

Раніше повідомлялося, кормозмішувач від «Демі-мікс Україна» окупився за три тижні.