Техніка

Передпосівний навісний культиватор Väderstad NZ Mounted 500-600 виконує кілька операцій за один прохід

Компанія Väderstad розпочала виробництво нової версії культиваторів NZ Mounted 500-600, у модернізованому 6-метровому типорозмірі, що оснащений посиленою рамою та унікальним універсальним причіпним пристроєм.

Про це повідомляє пресслужба Väderstad.

Новий навісний культиватор NZ Mounted 500-600 оснащений універсальним причіпним пристроєм, завдяки чому він здатний відмінно копіювати рельєф з точністю причіпних машин, при цьому зберігає переваги навісної машини.

«Універсальний причіпний пристрій дозволяє операторові легко перевести з’єднувальні тяги у плаваюче положення. У плаваючому положенні культиватор NZ Mounted рухається незалежно від трактора, що дозволяє йому повторювати контури рельєфу поля  майже так, як це робить напівпричіпний культиватор. Якщо є необхідність з’єднувальні тяги можна легко заблокувати, при цьому не потрібно спеціальних інструментів», – розповів старший віцепрезидент з продажу та маркетингу в компанії Väderstad Маттіас Ховнерт.

Нова 6-метрова модель оснащена розпушувальними лапами, встановленими на чотирьох осях, з інтервалом проходу лап 9 см. Тим самим забезпечується інтенсивний обробіток посівного шару на заданій глибині. Виконуючи декілька операцій за один прохід NZ Mounted дозволяє зменшити кількість проходів. Це зберігає вологу, зменшує ущільнення ґрунту та покращує потенціал врожаю майбутньої культури.

Читайте також:Система автоматичного контролю міжряддя Väderstad WideLining здобула нагороду «Agritechnica Innovation Award 2019»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!