Техніка

 Väderstad досягла нового рекордного обороту

 Väderstad досягла нового рекордного обороту

Väderstad досягла нового рекордного обороту у 7 млрд. шведських крон (610 млн. євро) у 23 фінансовому році. Продажі збільшилися на 25% порівняно з 22 фінансовим роком, і цей позитивний результат забезпечує можливість продовжувати інвестувати в підтримку всесвітнє ведення сільського господарства.

Про це йдеться у повідомленні українського представництва компанії.

З 2020 року оборот Väderstad збільшився більш ніж удвічі – з 3,4 млрд крон у 2020 фінансовому році до 7 млрд крон у 23 фінансовому році. Водночас останні роки були важкими як для фермерів, так і для бізнесу та суспільства в цілому через політичні заворушення, війну в Європі, кліматичні зміни, високі відсоткові ставки, підвищення цін на сировинні товари та нестабільні ціни на зерно.

«На ринок і готовність наших фермерів інвестувати впливає багато різних факторів, які здебільшого знаходяться поза нашим контролем. Попри це, ми збільшили наші продажі на багатьох ринках, де особливо позитивно виділяються Північна Америка та Західна Європа. Ми дуже пишаємося тим, що досягли обороту в 7 млрд шведських крон, оскільки попит на нашу продукцію був високим впродовж року», — говорить Ребека Нігрен, віцепрезидент з фінансів та юридичних питань Väderstad.

Враховуючи останні успішні роки, тенденція до значних інвестицій для Väderstad продовжується. Загалом у 2023 році Väderstad інвестував 480 млн шведських крон, зокрема у розширення заводу у місті Ведерстад з додатковими площами для збірки та фарбування, а також у новий клієнтський центр та нові офіси на нашому американському підприємстві у Вапітон, штат Північна Дакота.

Компанія Väderstad також збільшила кількість співробітників по всьому світу з 2 000 у 22 фінансовому році до 2 200 у 23 фінансовому році.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що компанія Väderstad посилює свою присутність з дилером «Техноторг».