Техніка

Система автоматичного контролю міжряддя Väderstad WideLining здобула нагороду «Agritechnica Innovation Award 2019»

Інноваційна система автоматичного контролю міжряддя WideLining для сівалки Тempo здобула срібну медаль «Agritechnica Innovation Award 2019. WideLining, розроблена компанією Väderstad – це перша у світі система формування технологічної колії, яка дає можливість аграріям вносити рідкі добрива під рослини кукурудзи на силос, не знижуючи загальний потенціал урожайності поля.

Про це повідомляє пресслужба компанії Väderstad.

«Ми дуже пишаємось та раді, що отримали срібну медаль «Agritechnica Innovation Award 2019». Система автоматичного регулювання міжряддя WideLining – це важлива інновація для подальшого вдосконалення сівалки точного висіву Tempo та ще один хороший інструмент для наших клієнтів, щоб збільшити потенціал врожайності» – розповів віцепрезедент із продажу та маркетингу компанії Väderstad Маттіас Ховнерт.

Система WideLining є першою у світі системою формування технологічної колії, яка дає можливість аграріям вносити рідкі добрива для кукурудзи на силос, не знижуючи загальний потенціал врожайності.

«Для формування технологічних колій тепер не потрібно відключати висівні секції сівалки, система WideLining автоматично змінює міжряддя на сівалці таким чином, щоб залишилося достатньо місця для проходу техніки для внесення рідких добрив. Таким чином із системою WideLinnig, всі висівні секції працюють з повною продуктивністю», – сказав комерційний менеджер сівалок точного висіву Tempo компанії Väderstad Йорген Даль.

«Дві колії шириною 1050 мм створюються за допомогою зміни положення чотирьох висівних секцій на рамі сівалки, що регулюються за допомогою гідравліки. Міжряддя між сусідніми секціями становитиме від 750 до 600 мм, що є оптимальною відстанню, яка сприятиме збільшенню врожайності кукурудзи вирощуваної на силос», – прояснив Йорген Даль.

Нова система WideLining буде представлена на сільськогосподарській виставці Agritechnica у листопаді 2019 року в Ганновері, Німеччина. 

Технологія WideLining буде доступна для сівалки Väderstad Tempo V 6-12 з другої половини 2020 року.


Довідка: Переможців нагороди Agritechnica Innovation Award визначає незалежна експертна комісія, призначена DLG (Німецьким сільськогосподарським товариством). Комісія з питань інновацій Agritechnica – це група незалежних вчених, дослідників та консультантів. Також до складу комісії з 2004 року входять досвідчені аграрії,  які представляють потреби та погляди представників аграрної сфери. Рішення про те, чи є продукт вартим нагороди Agritechnica Innovation Award, приймається простою більшістю голосів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!