Техніка

Дисковий лущильник SWIFTERDISC демонструє високу продуктивність

Дисковий лущильник SWIFTERDISC від BEDNAR

ФГ «Розвазьке» придбало цього літа дисковий лущильник SWIFTERDISC XN 5000 у дилера бренду BEDNAR –  «Тайтен Машинері Україна». Наразі відзначають високу продуктивність знаряддя, якісний обробіток за різних умов і зручність обслуговування.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ФГ «Розвазьке» Тарас Ягодка (Рівненська обл.).

«Із «Тайтен Машинері Україна» співпрацювали вперше, але сервісний супровід нам одразу сподобався. Представники компанії привезли агрегат на демонстрацію. На той момент опадів не було приблизно місяць, утім, робочі органи легко заходили в пересушений ґрунт на глибину 10 см. Пожнивні рештки добре загортались. Крім того, лущильник виконав рівномірний обробіток за нерівного рельєфу. Ми вирішили його залишити», – розповідає головний агроном.

За його словами, SWIFTERDISC XN 5000 застосовують для лущення стерні по озимих пшениці та ячменю. Планують обробляти знаряддям ґрунт після збирання гороху. Також заробляли ним у ґрунт сидерати. Максимальна глибина обробітку на полях господарства становила близько 13 см.

«Порівнюючи з вітчизняним лущильником, яким ми користувалися раніше, обробіток ґрунту SWIFTERDISC XN 5000 помітно якісніший. А головною передумовою нашого придбання стало відмінне співвідношення «ціна — якість». Закриті підшипники мають гарантію й не потребують обслуговування впродовж усього строку експлуатації. Чудовим рішенням є спарені диски, що мають добру прохідну здатність. Крім того, лущильнику BEDNAR потрібно менше пального, ніж вітчизняному аналогу, а продуктивність у нього набагато вища. Ми дискуємо близько 10 га на годину», – додає Тарас Ягодка.

Опційно планують оснастити SWIFTERDISC XN 5000 аплікатором для внесення сидератів.

Раніше повідомлялося, SWIFTERDISC дав змогу досіяти пшеницю на перезволоженому ґрунті.